www.marketus.com.ua
mail@marketus.com.ua
0(44) 383-91-43
0(93) 273-45-15
Каталог
Блог / Новини
Голосування
Оцените наш магазин
сподобався магазин?

Котли опалення, радіатори опалення, водонагрівачі в інтернет-магазині. Київ, Рівне

Продукти за категоріями
Спеціальні пропозиції

Купити котли, радіатори, водонагрівачі із доставкою по Україні

   Інтернет-магазин Маркетус - команда професіоналів у сфері опалення, теплопостачання та кондиціювання. Наша діяльність пов'язана з рішенням комплексу завдань із розрахунку, підбору та постачання оптимального обладнання під індивідуальні інженерні системи.

   У сферу нашої компетенції входить індивідуальний підбір і поставка приладів опалення, теплопостачання й кондиціювання житлових будинків, котеджів, офісів, а також виробничих приміщень. Ми пропонуємо різноманітний асортимент високотехнологічного обладнання від провідних світових виробників. Immergas, Vaillant, Viadrus, Bosch, Ferroli, Baxi, Protherm, Dakon, Gorenje - бренди, авторитет і репутація яких не мають потреби в додатковій рекламі. Основний асортимент - це котли опалення і водонагрівальне обладнання із широким видовим діапазоном споживаних енергоресурсів. Увазі наших замовників пропонуються газові котли і твердотопаливні, електричні котли і газові конвектори, гідромасажні бокси, водонагрівачі проточного та накопичувального типів - газові колонки і бойлери.

   Висока енергоефектиність обладнання, дозволяє істотно заощаджувати на споживанні енергоносіїв.

   Велику цікавість у наших клієнтів можуть викликати піролізні твердопаливні котли, в основі роботи яких використовується піроліз (термічне розкладання органічних сполук без доступу повітря). Твердопаливні котли є гарною альтернативою електричним і газовим за рахунок своєї автономності й широкому вибору недорогого палива.

   Лінійка пропонованих кондиціонерів побутового й промислового призначення представлена такими відомими виробниками як LG, Dekker, Mіtsubіshі electrіc, Panasonіc, Toshіba, Yamaha.

   Основні асортименти обладнання доповнені величезним набором допоміжної продукції: від елементів монтажних систем, до радіаторів опалення і стабілізаторів напруги.

   Вся продукція, що пропонується, представлена в каталозі на нашому сайті. Тут ви можете ознайомитися з описом товарів і оформити замовлення. Наш менеджер неодмінно зв'яжеться з вами і надасть вичерпну інформацію.

(порожньо)
 


Доставка товарів по Україні*